www.ubytovani-apartmany-chorvatsko.cz    

Apartmány Chorvatsko - ubytování s Cestovní agenturou Pavel Vávra - Vaše levné ubytování v Chorvatsku 2024 

- ubytování v apartmánech - lokalita Chorvatsko Dalmácie poblíž měst : Vodice Šibenik Primošten Rogoznica Trogir Omiš Brela Makarská -

UBYTOVÁNÍ CHORVATSKO 2024 - kompletní nabídka CENÍK 2024 apartmány Chorvatsko

ÚVODNÍ STRÁNKA

Chorvatsko apartmány PŘÍMO U MOŘE

Chorvatsko 2024 LEVNĚ

PŘEHLED WWW

Chorvatsko apartmány s BAZÉNEM

INFORMACE Chorvatsko a Slovinsko KONTAKT
POPTÁVKA UBYTOVÁNÍ v CHORVATSKU

NENÍ JIŽ v NABÍDCE !!

 

- jiho-východní pohled na dům -  - pohled z balkonů na moře - - vstup do moře pod domem -
Lokalita : Za vesničkou Staniči v lokalitě Čelina-Zavode, vzdálenost od Omiše 5 km

Popis lokality : Apartmány jsou postaveny v jižním svahu a výhledem  na moře. V dosahu je obchod, několik restaurací. Supermarket, banky, lékaře, lékárnu a velké tržiště naleznete v nedalekém městečku Omiš. Zde můžete posedět v mnoha kavárničkách, restauracích a barech.  Nebo si v přístavu vybrat z bohaté nabídky výletů  na  ostrov Brač, které zakoupíte přímo na výletních lodích.  Zajímavý  je  také  výlet  lodí  kaňonem  řeky  Cetiny  zakončený  návštěvou  typické  Dalmatinské  restaurace  " Radmanova mlinice " s možností  koupání v chladné  řece.  Nad tímto údolím je z levé strany nádherná vyhlídka " Gata ". V naší FOTO- GALERII si můžete prohlédnout další zajímavé turistické cíle v okolí.

Vzdálenosti : moře 50m, cesta na pláž 70m, centrum 500m, restaurace 500-600m, obchod 500m

         ( uvedené vzdálenosti jsou orientační a závisí na zvolené cestě, rezervovaném podlaží a zvoleném místě na pláži )

Popis apartmánů : Dům je za Staniči v lokalitě Čelina - Zavode, pronajímáme samostatné apartmány o velikosti AP4+1, AP2+2 na třetím podlaží, AP3+1, AP3+1 na druhém podlaží, AP3+1, AP4+1 v prvém podlaží. Mají vlastní vchody ze středového schodiště. Všechny apartmány jsou po rekonstrukci a každý má vlastní jeden jižní balkon směrem a s nádherným panoramatickým pohledem na moře a druhý východní nebo západní boční balkon také s nádherným výhledem na moře! V kuchyních je jídelní stůl, židle, lednice s mrazákem, sporák, nádobí, příbory.......

U domu je velké venkovní posezení pro cca 25 osob a zděný gril. Na pozemku z jižní strany je dětské hřiště kde jsou houpačky a skluzavka ( vše je oploceno )

ParkováníNa soukromém oploceném a částečně zastíněném parkovišti přímo u apartmánů. ( pro každý apartmán je zde vyhrazeno jedno parkovací místo )
Přístup od domu na pláž :  Po schodech přímo na pláž. Nepřecházíte žádnou komunikaci 
Pláž : Oblázko-písečná pláž s vhodným přístupem do moře pro děti i dospělé přímo pod apartmány.

Jednotlivé apartmány : 

AP4+1 třetí podlaží - 2x ložnice, 1x kuchyň, 1x koupelna s WC, 2x balkon

- jedna samostatná ložnice s dvojlůžkem, druhá samostatná ložnice dvojlůžkem a jedním lůžkem, dva balkony s nádherným výhledem na moře, vybavená kuchyň, jídelní stůl a židle, koupelna s WC.  KLIMATIZACE

AP2+2 třetí podlaží - 1x ložnice, 1x obývací kuchyň, 1x koupelna s WC, 2x balkon

  - jedna samostatná ložnice s dvojlůžkem, samostatná vybavená kuchyň s rozkládacím dvojlůžkem,  jídelní stůl, židle, dva balkony s nádherným výhledem na moře, koupelna s WC. KLIMATIZACE

AP3+1 druhé podlaží - 1x ložnice, 1x obývací kuchyň, 2x koupelna s WC, 2x balkon

- jedna samostatná ložnice s dvojlůžkem a jedním samostatným lůžkem, kuchyň s jídlenou a jedním lůžkem, 2x koupelna s WC, dva balkony s nádherným  výhledem na moře.

AP3+1 druhé podlaží - 1x ložnice, 1x obývací kuchyň, 2x koupelna s WC, 2x balkon

- jedna samostatná ložnice s dvojlůžkem a jedním samostatným lůžkem, kuchyň s jídelnou a jedním lůžkem, 2x koupelna s WC, dva balkony s  nádherným  výhledem na moře.

AP3+1 prvé podlaží - 1x ložnice, 1x obývací kuchyň, 2x koupelna s WC, 2x balkon

- jedna samostatná ložnice s dvojlůžkem a jedním samostatným lůžkem, kuchyň s jídelnou a jedním lůžkem, 2x koupelna s WC, dva balkony s nádherným  výhledem na moře.

AP4+1 prvé podlaží - 2x ložnice, 1x kuchyň, 2x koupelna s WC, 2x balkon

- jeden pokoj s dvojlůžkem a minikuchyní s jídelním stolem, koupelna s WC, balkon s nádherným výhledem na moře. Druhý pokoj s dvojlůžkem a jednou přistýlkou, balkon s pohledem na moře a druhá koupelna s WC. pouze k tomuto apartmánu náleží také nová velká kuchyň s jídelnou v přízemí domu. KLIMATIZACE

 

V apartmánech je možnost se zdarma připojit na WIFI internet ( síla signálu a rychlost je ovlivněna umístěním vysílače a počtem připojených hostů ! ) 

 

CENÍK APARTMÁNŮ je  >>ZDE<<

  

Naše doplňující informace :

Majitelé hovoří Chorvatsky, Anglicky domluvíte se i Česky. 

Všechny cesty ve Staniči jsou svažité a na pláže vedou schody.

Pobyt je možné kombinovat se sousedními domy z naší nabídky : ZORAN

Následující fotografie zobrazují apartmány, jejich interiér a pláže poblíž domu.

foto z apartmánu JURIČ AP4+1  III.p. v lokalitě Čelina Zavode - riviéra Omiš

                         ložnice s dvojlůžkem v AP4+1  III.p.                      dvojlůžko v třílůžkové ložnici v AP4+1  III.p.           jedno samostatné lůžko v třílůžkové ložnici v AP4+1  III.p.

kuchyň s jídelnou v AP4+1  III.p.                                              koupelna s WC v AP4+1  III.p.                                                        jižní balkon v AP4+1 III.p.

jihozápadní balkon v AP4+1 III.p.

foto z apartmánu  JURIČ AP2+2  III.p. v lokalitě Čelina Zavode - riviéra Omiš

ložnice s dvojlůžkem v AP2+2   III.p.                       rozkládací sedačka na dvojlůžko v kuchyni AP2+2  III.p.                       kuchyň s jídelnou v AP2+2  III.p.       

kuchyňská linka v AP2+2  III.p.                                                 koupelna s WC v AP2+2  III.p.                                                        jižní balkon v AP2+2  III.p.   

jiho-východní balkon v AP2+2  III.p.    

foto z apartmánu JURIČ AP3+1  II.p. v lokalitě Čelina Zavode - riviéra Omiš

třílůžková ložnice v AP3+1 II.p.                                          samostatné lůžko v kuchyni AP3+1  II.p.                                        kuchyň s jídelnou v AP3+1  II.p.

koupelna s WC v AP3+1  II.p.                                                                                             druhá koupelna s WC v AP3+1  II.p.                                     

jiho-východní balkon v AP3+1  II.p.                                                jižní balkon v AP3+1  II.p.              

foto z apartmánu JURIČ AP3+1  II.p. v lokalitě Čelina Zavode - riviéra Omiš

třílůžková ložnice v AP3+1 II.p.                                          samostatné lůžko v kuchyni AP3+1  II.p.                                        kuchyň s jídelnou v AP3+1  II.p.

koupelna s WC v AP3+1  II.p.                                                                                             druhá koupelna s WC v AP3+1  II.p.                                     

jiho-západní balkon v AP3+1  II.p.                                                  jižní balkon v AP3+1  II.p.              

foto z apartmánu JURIČ AP3+1  I.p. v lokalitě Čelina Zavode - riviéra Omiš

třílůžková ložnice v AP3+1 I.p.                                            samostatné lůžko v kuchyni AP3+1  I.p.                                          kuchyň s jídelnou v AP3+1  I.p.

koupelna s WC v AP3+1  I.p.                                                                                                 druhá koupelna s WC v AP3+1  I.p.                                     

jiho-východní balkon v AP3+1  I.p.                                                       jižní balkon v AP3+1  I.p.              

foto z apartmánu JURIČ AP4+1  I.p. v lokalitě Čelina Zavode - riviéra Omiš

dvojlůžko v třílůžkové ložnici v AP4+1  I.p.                    samostatné lůžko v třílůžkové ložnici v AP4+1 I.p.                         druhá ložnice s dvojlůžkem v AP4+1  I.p.

malá kuchyňka, která je součástí dvojlůžkové ložnice    velká kuchyň s jídelnou v přízemí domu jen pro apartmán AP4+1 I.p.            koupelna s WC v AP4+1  I.p.              

                                                             druhá koupelna s WC v AP4+1  I.p.                                                                                             jiho-západní balkon v AP4+1  I.-p.

jižní balkon v AP4+1  I.p.

foto domu JURIČ v lokalitě Čelina Zavode - riviéra Omiš

jiho-západní pohled na dům  Jurič                                     jiho-východní pohled na dům  Jurič                                       velké posezení u grilu až pro 25 osob

dětské hřiště - houpačky                                                               dětské hřiště - skluzavka                                                          houpačky u domu Ani Jurič

              velká parkovací plocha přímo u domu                      rozložení apartmánů ( jiho-západní pohled na dům )         rozložení apartmánů ( jiho-východní pohled na dům )

poloha domu Jurič v lokalitě Čelina Zavode u Omiše

pláže poblíž domu JURIČ v lokalitě Čelina Zavode - riviéra Omiš

pláže západním směrem poblíž domu  Jurič                           pláže západním směrem poblíž domu                              pláže západním směrem poblíž domu   Jurič

pláže západním směrem poblíž domu Jurič                           pláže západním směrem poblíž domu                              pláže západním směrem poblíž domu  Jurič

pláže západním směrem poblíž domu Jurič                               pláže západním směrem poblíž domu                                         pláž pod domem  Jurič                    

menší pláže pod domem  Jurič                                       menší pláže pod domem  Jurič                                            menší pláže pod domem  Jurič

přímo pod domem je několik pozvolných vstupů do moře z jemných kamínků a písku

západním směrem jsou dlouhé pozvolné pláže až k vesničce Staniči

NAVRCHOLU.cz

  Mobilní telefon rezervace a info :   +420 776 655 470  -  od 8.00-18.00 hod  - Pondělí - Neděle

  Mobilní telefon rezervace a info :   +420 776 655 472  -  od 8.00-18.00 hod  - Pondělí - Pátek

E-mail :  apartmany.vavra@seznam.cz

Na každý Vámi zaslaný e-mail obratem obdržíte potvrzení o doručení

 - poslední úprava této stránky proběhla: 07. února 2024                                                                        

-  Na našich e-mailových  schránkách je nastavena automatická odpověď o doručení Vašeho e- mailu, která vás informuje o zařazení Vaší poptávky do našeho mail- serveru.  V případě, že neobdržíte obratem tuto zprávu prosíme  o opětovné zaslání  Vaší poptávky.      

Na všechny došlé e-maily odpovídáme v průběhu celého dne !!

Naše další servery  - 

www.apartmany.net

www.chorvatsko.apartmany.net

www.dovolena-apartmany-chorvatsko.cz

          

Vaše ubytování v Chorvatsku 2024 - levná dovolená v apartmánech oblast střední Dalmácie Chorvatsko